Kuralları Baştan Yazan Tanışma ve Flört SitesiBilgisayar ve internetin yaygınlaşıp evlere kadar girmesi ile aşka ve flörte bakış açımız da oldukça değişti. 90’lı yıllarda popüler olan flört siteleri bazılarının dediği gibi çöküşe geçmedi aksine kullanıcı sayısı daha da arttı. Bunu yapılan araştırmalara dayanarak çok rahatlıkla söyleyebiliriz.

Daha önce ortaya konmuş olan arkadaşlık siteleri sistemleri kullanıcıya çok fazla bilgi vermekten uzak ve doğru analiz tespitleri yapamıyordu. Bugün ise oldukça doğru şekilde bilgiler veren kullanıcıların aradıkları özelliklerde ki kişilere ulaşmasının çok zor olmadığını görüyoruz.

Teknolojiye bağlı olarak geliştirilen arkadaşlık uygulamaları da kişilerin işlerini oldukça kolaylaştırıyor. Günün 24 saati iletişim ve etkileşimde bulunabiliyorlar. Uygulamaların indirilme oranlarının çok yüksek olduğunu çoğu zaman görebiliyoruz ve bu da bizim tespitimizin doğruluğunu kanıtlıyor.

Flört etmek veya bunu istemek doğal bir isteğin sonucudur. Günümüzde artık birlikteliklerin ve ilişkilerin başlangıcını flört oluşturuyor. Bunu yapmak için de en hızlı yol tanışma sitelerini kullanmaktır. Dikkat ettiyseniz en iyi yol demedik en hızlı yol dedik.

Bunun doğru olup olmadığına karar verecek olan biz değil sizlersiniz. Bu tür sayfaların dünya da ki Pazar payının 28 milyar dolar olduğu tahmin ediliyor. Rakam gerçekten çok büyük girişimcilerde bu miktarın fazlalığını göz önünde bulundurarak farklı şekillerde karşımıza çıkıyor. 

Flört Siteleri Nasıl Kullanılmalı?

Yapılan en büyük hatalar arasında Her profilin gerçek olduğunu düşünerek hareket etmek ve kendimiz anlatan yeterince bilgiye yer vermemek. Farklı amaçlar için oluşturulmuş sahte profiller bu tarz sitelerde muhakkak oluyor. Bunun önüne dünyaca ünlü siteler bile geçemezken daha küçük çapta ki sayfaların da bunun önüne geçmeleri pek de mümkün gözükmüyor.

Tanışacağınız kişinin kişisel bilgilerini iyi analiz ederek kesin olmamakla birlikte belirli bir başarı oranına ulaşabilirsiniz. Aynı şekilde sizlere ulaşmak isteyenlerin de sizin hakkınızda daha sağlıklı düşünebilmeleri için gereken bilgileri vermenizde fayda görüyoruz.

Bu bilgilerin kesinlikle sizleri ilerleyen günlerde zor durumda bırakacak olmamalarına özen gösteriniz. Kimlik, Kart ve benzeri bilgileri lütfen paylaşmayınız. Yalnızca eğitim durumunuz, hoşlandıklarınız, hayattan beklentileriniz ve fiziksel özellikleriniz gibi bilgileri paylaşınız.

Her Flört Sitesi Ücretsiz Mi?

Tamamının ücretsiz olması elbette beklenemez ancak büyük çoğunluğun bütün özelliklerini bedava servis ettiklerini biliyoruz. Ücret talep edenler ise kendi politikaları doğrultusunda böyle bir karar almışlardır ve sizin buna bir müdahale de bulunmanız olanaksızdır.

Sizi Farklı Yapan Nedir?

  • Öncelikle oluşturulan profillerin incelenerek uygun olup olmadığının tespiti yapılıyor. Uygunsuz olduğu kanaatine varılan profiller yayından kaldırılır.
  • Farklı istek ve amaçlar doğrultusunda kullanıldığı belirlenen kişilerin profilleri de kapatılmaktadır.
  • Çeşitli eşleştirmeler ve analiz ile en iyi sonucu almak bizi diğerlerinden ayıran bir özelliktir.
  • Yaşanılan şehir, Fiziksel özellikler ve beklentiler gibi çok sayıda kriter bir araya getirilerek uygun adayın size sunulması.
  • Günün her saati ulaşılabilir ve kullanımının kolay olması gibi özelliklerin artı puan olduğu düşüncesindeyiz. 

İlişki Uzmanlarını Dikkate Alın

Flört ve ilişki üzerine eğitim almış olan flört koçları birlikteliğin nasıl olması gerektiğini ve bundan sonra nasıl hareket etmeniz konusunda sizlere önemli tavsiyeler de bulunabilirler. Pek çoğumuzun atladığı konu da aslında bu. Herhangi bir hastalıkta doktora gidiliyorsa İlişkinin sağlıklı olmadığı zamanlarda bu uzmanlara başvurup birlikteliğin ömrünün çok daha uzun olmasını sağlayabilirsiniz.

Başlangıç döneminde olan bir ilişki de bile yersiz kıskançlıklar ve şikâyetler olabiliyor. Birlikteliğinizi sağlam temeller üzerine oturtmak için uzmanlara gitmekten asla çekinmeyin. Çünkü hayat sandığınız kadar uzun değil. 

quote önceki yazımızda « makelemiz var.

Admin
Makale Yazarı :
heart 3.997


Kuralları Baştan Yazan Tanışma ve Flört Sitesi İle Benzer Sohbet YazılarıKuralları Baştan Yazan Tanışma ve Flört Sitesi yazına yapılan yorumlar

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?