Ayrılmak İsteyen Erkeği Nasıl Anlarsın?İlişkilerin ve birlikteliklerin sonları ya evlilikle devam eder ya da ayrılıkla son bulur. Öylesine zamanlar gelir ki birlikteliğin ne yana doğru gittiğini asla bilemezsiniz. İkilem içinde kalmamak için flörtünüzün hareketlerini ve davranışlarını çok iyi anlayıp analiz etmemiz gerekir.

Ayrılmak isteyen erkeği anlamanın bazı ipuçlarını sizler için hazırladık. Davranışlar ve hareketler karşıda ki kişinin ayrılmaya niyetli olduğunu göstermez. Bu doğuştan gelen karakteristik bir özellik de olabilir.

Daha önce uzun uzun süren telefon konuşmalarının oldukça azalması, Yazılan mesajlara anında cevap gelmemesi, Telefon ettiğiniz zaman meşgule alan veya hiç açmayan ve sizi arama sıklığı çok azalan erkeğin bu birlikteliği bakış açısı değişmiş ve ayrılık sinyali veriyordur demektir. İnsanlar sevdikleri kişiye değer verir ve onlar için zaman ayırırlar ve konuşmak isterler.

Yukarı da ki durum da ise tam tersine siz onunla konuşmak için gayret gösteriyorsunuz ancak o bunu pek de gönüllü değil. Birliktelik yaşadığınız kişinin yoğun bir iş hayatı varsa direk olarak sizden sıkıldığı anlamını çıkartmanız yanlış olabilir. Olayın arkasında neler olabileceğini iyi düşünüp buna göre çıkarımlarda bulunmak da fayda var.

Erkek arkadaşınız bir çok şeyden şikâyetçi ve memnun olmuyorsa bu onun ayrılacağının bir göstergesi olabilir. Birkaç örnek verirsek kıyafet seçiminiz ve davranışlarınıza sürekli müdahale ediyor ve şikâyet ediyorsa onun bu ilişkiden sıkıldığını ve ayrılmak istediğini gösterir.

Bu konu da bayanlar da önemli rol oynarlar. Hareketleriniz, Giyiminiz ve davranışlarınız birden bire değişim gösterebilir. Bu durum erkeğin hoşuna gitmeyebilir ve aşırı tepki verebilir. Sorunun sizden kaynaklı olabileceğini de unutmayın.

Birliktelikler de dokunmak ve ten temasında bulunmak oldukça önemlidir. Erkek size eskisi kadar dokunmuyor ve hatta sizin ona dokunmanızı istemiyorsa ilişkinin yönü belli olmuş ve partneriniz artık ayrılmak istiyordur. Partneriniz size eskisi gibi bakmadığını gözlerinden anlayabilirsiniz. Daha önce sevgi ile bakan gözler artık sevgi dolu değilse ilişkinin devam etmesi oldukça zordur.

İlişkiye ara vermek bir ayrılık belirtisidir. Bu hem kadınlar hem de erkekler için geçerli bir durumdur. Ara verdikten sonra yeniden bir araya gelinse bile ilişkinin seyri çoğu zaman kötüye gitmiştir. Bir karar alıp ayrılmak istediğini flörtünüze söyleyin yoksa karşıda ki kişi size söyleyecektir.

quote önceki yazımızda « makelemiz var.Ayrılmak İsteyen Erkeği Nasıl Anlarsın? İle Benzer Sohbet YazılarıAyrılmak İsteyen Erkeği Nasıl Anlarsın? yazına yapılan yorumlar

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?