Bizim Mekan Chat Odalarıbizimmekan

Bazı siteler vardır ki uzun zamandır ne yüzleri eskir ne de kullanıcı sayılarında bir eksilme olur. İnternet üzerinde birçok sektörde bunu görebiliriz. Bizim mekân sohbet sitesi de yıllara meydan okurcasına bu alanda popülerliğini halen koruyan ve insanların fazlaca tercih ettikleri yerlerdin biridir. Pek ala ne yaptılar ve bu başarıyı elde ettiler. Gözlemlerimize dayanarak konuşacak olursak; Özellikle yönetimsel anlamda ki başarıları ve kullanıcılara olan yakın ilgileri nedeniyle kullanıcıların beğenisini kazandılar.

Kullanıcılarına her cihaz ile uyumlu geliştirmiş oldukları tasarım ve chat bölümü ile rahat kullanım sunmaları, Genel ahlak ve kültüre uymayan konuşmaların engellenmesi ve seviyeyi belirli bir yükseklikte tutmaları en büyük kazanımlarının başında gelmektedir.

Yüksek düzeyde ziyaretçi kitlesine sahip bu site yukarıda belirtmiş olduğumuz artıları sayesinde büyük oranda bir kitlenin alışkanlığı hale gelmiştir. Bu tarz sayfalar tabiri caizse; Marka olmuş veya marka olma yolunda ilerlemektedir. Ücretsiz chat yapmak isteyenlerin aklına bizim mekan ismi oturmuş ve yerleşmiştir.

Bizim mekân Artıları

Kullanıcıların büyük bir bölümü başka sayfaya girme gereksinimi veya arayışta bulunma ihtiyacı duymadan belirttiğimiz gibi sayfanın ismini yazarak erişim sağlamaktadırlar ve öz eleştiri olarak bunu başarabiliyorsanız doğru yerde doğru zamanda bulunmuşsunuz demektir. Bu alanda sayfa oluşturmak isteyen ve talep görmek isteyen insanların birçoğuna ilham kaynağı olmuyor desek yalan konuşmuş oluruz.

Kopyalar asıllarını yaşatırlar derler ki bu doğru bir sözdür. Kendimiz açısından olaya bakacak olursak; Biz başkalarının başarını kıskanmak yerine onları takdir etmeyi ve örnek almayı kendimize yeğleriz. Bizler yalnızca alternatif olma isteğinde bulunuyor ve asla bizim mekan chat sayfasının bir kopyası olmaktansa onun daha iyi bir alternatifi olmak veya denenebilir bir sayfa olmak istiyoruz.

Edinilen başarılar gerçek hayatta olduğu gibi burada da kesinlikle kendiliğinden veya tesadüfi olarak gerçekleşmez. İyi bir yatırım, İyi bir ekip, fazlaca emek ve işini seven bir topluluğun olması gerektiğini savunuyoruz. Bu şekilde başarıya ulaşmış olan diğer bir sayfa olan mynet sohbet sitesi de hemen hemen aynı yatırımlar, İlgi ve alaka olarak gerekli özveriyi gösterdiği için büyük bir kitlenin tercih ettiği sayfa olmuştur. 

Doğru Tahminde Bulunmak

Mobil telefonların hayatımızda etkisini daha fazla göstermesi neticesinde insanların İnternet’e her yerden ve daha basit şekilde ulaşım sağlaması her sektörde olduğu gibi bu sektörde de kullanıcı sayılarının artış göstermesine sebep olmuştur. Sosyal medya uygulamaların esasında bu tür sitelerin varlığını bitireceği ve eski günlerine asla dönemeyeceği yönündeydi.

Doğruyu söylemek gerekirse bizlerde yanılan taraflardan biri olduk. İrc’nin insanlara çok fazla bir seçenek veya alternatif sunamaması bu konuda yanılmamızın en büyük sebebiydi diyebiliriz. Ancak görülüyor ki kişiler bazı alışkanlıklarını değiştirmedi gibi bir çok insan da basit olarak tasarlanmış yazılı bir sohbet yerini diğer sosyal medya uygulamalarına tercih edebiliyor.

Bizim Mekan Alternatifi

En başa dönersek eğer; Bizim mekan sayfasını taklit etmek yerine kendimiz olup biraz farklılıklar oluşturarak kendi kitlemizi oluşturmayı hedefledik. Sonuç olarak kendimizin değil kişilerin beklentilerine veya davranış özelliklerine göre hareket etmek tercih edilme ve beğenilme noktasında diğerlerinden bizi bir adım öne çıkaracaktır.

 

quote önceki yazımızda « makelemiz var.

Admin
Makale Yazarı :
heart 5.199
Yazı kategorisi : Aşkmeşk-İşleri
yorum yorum yok
Etiketler


Bizim Mekan Chat Odaları İle Benzer Sohbet YazılarıBizim Mekan Chat Odaları yazına yapılan yorumlar

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?