Kelebek Sohbet Chat Odalarıkelebek chat

Kelebek sohbet odaları toplumun her kesiminden insanı bir araya getiren farklı kültürleri tanımanıza da olanak sağlayan bir yandan da eğlenceli chat yapmanın keyfini yaşayabileceğiniz bir chat kanalıdır.

Kullanacağınız tüm özellikler sizlere ücretsiz olarak sunulacaktır. Tüm cihazlar ile tam uyumlu olarak çalışan sayfa da hiçbir zorlukla karşılaşmayacak ve istediğiniz yerden günün her saatinde rahatlıkla sohbet etme deneyimini yaşayacaksınız.

İnternet relay chat (İRC) dünyasının en köklü ve en eski odalarının başında kelebek chat kanalı gelmektedir. 90’lı yıllara bir göz attığımız da kendisine ait (MİRC) programı sayesinde günümüz de artık çok fazla yaygın olmayan İnternet kafeler de bulunması sebebiyle birçok kişinin bildiği ve ilgi gösterdiği bir program ve kanal olmuştur.

Bu bilgiler ışığında kullanıcılara Nostalji olması nedeniyle kelebek kanalını sunmayı uygun gördük. Kişilerin hafızalarını tazelemek ve eski günlerde bu sayfayı kullanan kişilerin tekrardan o günlere doğru yolculuk yapmalarını sağlamak amacıyla oluşturulmuştur.

Kelebek Sohbet Neler Sunuyor?

Bu kanalın diğerlerinden temel ve özellik olarak herhangi bir farkı bulunmamaktadır. Yazılı ve özel konuşma seçeneklerinin yanı sıra resimli ve profil oluşturma gibi ekstra özelliklerde bulunuyor.

Bu kanalı diğerlerinden ayıran en önemli özellik kayıtsız hiçbir kullanıcının bu odaya girememesidir. Ziyaretçilerin dikkat etmesi gereken başlıca konu budur. Diğer Nostalji kanal olan mynet sohbet kanalı da kullanıcılar için hazırlanmış olup tamamen ücretsiz olarak hizmete açılmıştır.

İnternet relay chat (İRC) 90’lı ve 2000’li yıllara oranla çok daha az talep gören ve az kullanıcıya hizmet veren bir sektör olduğu bilindik bir durum. Gerek sosyal medyanın yaygınlaşması gerekse akıllı telefonların ve çeşitli arkadaşlık uygulamaların oldukça revaçta olmaları kelebek sohbet odalarına olan ilgiyi ve talebi azaltmıştır.

Yukarıda bahsedildiği gibi aşırı bir beklenti içinde olarak hazırlanmış ve sunulmuş olan bir kanal değildir. Amaçlanan şey yalnızca bu işe zamanında gönül vermiş ve uğraşmış kişileri azda olsa bir araya getirmekten ibarettir.

Az veya çok talep oluşması halinde bu şekilde birçok oda aktif hale getirilebilir. Bu konuda bizlere fikir vermesi açısından görüş ve önerilerinizi bildirerek geri dönüş yapabilirsiniz. Bu geri dönüşler eleştirisel anlamda da olabilir yapıcı unsurları da içinde barındırabilir. Lütfen bizlerle iletişim kurmaktan çekinmeyiniz.

quote önceki yazımızda « makelemiz var.

Admin
Makale Yazarı :
heart 1.887
Yazı kategorisi : Aşkmeşk-İşleri
yorum yorum yok
Etiketler


Kelebek Sohbet Chat Odaları İle Benzer Sohbet YazılarıKelebek Sohbet Chat Odaları yazına yapılan yorumlar

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?