SorularAnasayfa üzerindeki sohbet girişi panelini kullanın. Bir nick yazın varsa şifenizi yazın ve sohbete başla butonunu tıklayın.
Odaları kullanmak için 18 yaşını doldurmuş olmanız gereklidir.
Mobil cihazlarınız ile sorunsuz 100% mobil kullanıma uygun bir sohbet girişi yapabilirsiniz.
Sizi rahatsız eden bir kullanıcıyı /ignore nick komutu ile engellersiniz.
Radyo kanalında !istek şarkı ismi yazarak gönderebilirsiniz.
Yönetimin bilgisi dahilinde kendinize özel bir sohbet odası açabilir ve kullanabilirsiniz.
İnterneti, yeni kişiler tanımak ve arkadaş bulmak için kullananların yanı sıra, eğlenceli ve sohbet eşliğinde vakit geçirmek isteyenler için ücretsiz sunulan sohbet odaları hizmetidir.
18 yaşını doldurmuş olmanız, diğer kullanıcıları küçük düşürücü alay edici tavırlardan kaçınmanız gerekir. Siyasi görüş, din, renk, ırk vb. konular üzerine sohbet etmemeniz tatırşma ve huzursuzluk çıkaracak konulardan kaçınmanız gerekir.
Her kullanıcının bilgileri sunucu yönetimi tarafından gizli tutulur. Üçüncü kişiler ile paylaşılmaz, endişe etmeyin güvendesiniz. Ancak Nick info bilgileriniz gibi sizin kontrolünüzde olanlar haric, email adresiniz gibi. Bunu nasıl gizlyeçeğinizi görmek için komutlar sayfasına bakın.
Kullanıcıları kandırmak yada başkasının kimliğine bürünmek gibi bir art niyet taşımadığı kanaati uyandırmadığı sürece bir yasak yok. Birden fazla nick kullanımı için nick linkleme yöntemini kullanabilirsiniz. Nasıl olduğu komutlar sayfasında anlatılmıştır.
Aktif ve sohbete katılımcı bir kullanıcı olmanız gerekir. Nick kayıt sürenizin yada online sürenizin yeterli olması gerekir. Seviyeli sohbet alışkanlığınız ve insanlarla iletişiminizin kuvvetli olması gerekir. Bu durumda yetkili olabilirsiniz.
Türkçe kullanımınız ve diksiyonunuz düzgün ve anlaşılır olduğu takdirde radyo yayıncısı olabilirsiniz. Eksik kalan teknik bilgi donanımınız radyo görevlileri tarafından size öğretilir.
Mobil uygulama ve mirc programı alternatifler arasındadır. Kullanım kolaylığı acısından hangisini uygun buluyorsanız tercih edebilirsiniz.
Unutulan Şifre İşlermleri için #Operhelp kanalından destek isteyebilirsiniz. Şifreniz size söylenecektir.
Herhangi bir üye işlemi ve kayıt olmadan da sohbet edebilirsiniz. Sadece kendinize ait bir nickinizin olmasını istiyorsanız kayıt edebilirsiniz. Kayıtlı bir kullanıcı adınız olmadan da sohbet girişini yapabilirsiniz.
Ücretsiz ve hep de öyle kalacak bir sohbet sitesiyiz. Bir ücret talep etmeyiz dilediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz.
Evet var. Oyun kanalları #kelime #yarisma #oyuncak #carkıfelek şeklindedir.
Kayıt ettiğiniz nick bir dahaki kullanımına kadar 41 gün koruma altındadır. 41 gün kullanmazsanız nick kaydınız kendiliğinden düşer. Nasıl sileçeğinize komutlar sayfasından bakabilirsiniz.
Sunucuya bağlandıktan sonra status kısmında /list şeklinde bakabilirsiniz.