Kadınlar Erkeklerden Hangi Davranışları BeklerKadınların erkeklerden beklentileri

Genel kanı kadın ve erkeklerin birbirlerine karşı zıt olarak yaratılması ve anlaşmalarının zor olduğu yönündedir. Genelde de erkekler kadınları karmaşık ve fazla detaycı bulurlar. Aslında hiç de öyle değildir. Neden mi? Kadınları doğru anlamak, Gayret göstermek ve biraz da anlayış olursa kadınların erkeklerden beklediği davranışları sergilemiş olursunuz.

Buradan erkekler zaten ince ruhlu değillerdir kadın ruhunu anlayamazlar gibi bir sonuç çıkaranlar olsa da her insan yapısının farklı olduğunu hatırlatır bir genelleme yapmamanızı öneririz.

Ona sürprizler yapın

Evli olan kişilerin büyük çoğunluğun da evlendikten 3 ve 4 ay sonra ilişkinin monotonlaştığı ve sıradanlaştığı söylenir. Çoğu zaman da bu durumun böyle olduğunu görüyoruz. Bunu değiştirmek için aslında basit sürprizler yaparak monoton giden evliliği canlandırabilirsiniz. karşı tarafın hiç haberi yokken onu yemeğe götürmek veya davet etmek bile yeterli olur.

Israrcı olmak

Kadınlar erkeklerden hangi davranışlar bekler sorusunun diğer bir cevabı da ısrar eden erkeklerden hoşlanmaları. Yeni tanıştığınız aşk ve flört dönemini başlatmak istediğinizi biri mi var? Israrcı davranmanın size getirisi büyük olabilir. Kadınlar genelde hayır diyorsa bunu hayır demek anlamında yorumlamayın ve biraz ısrarcı olarak bu cevabı evete çevirebilirsiniz. Aşırıya kaçmamaya özen gösterin çünkü suratınıza bir tokat yiyebilirsiniz.

İnandığınızı Ona Gösterin

Hangi konuda olursa olsun onun arkasında olduğunuzu ve onun yapmak istediklerine siz de destek verin. Farklı bir işte çalışmak isteyebilir veya kendine yeni bir uğraş edinmek isteyebilir siz de onun bu fikirlerine saygı göstererek yanında olduğunuzu ona hissettirin.

Nokta Atışı Yapın

Kadınların genellikle altın, takı ve mücevherlere olan zaafı vardır. Ama unu mutlu etmek için pahalı hediyeler almanıza gerek. Duygusal anlam da yıpranmış bir kadın bu dönemde asla maddiyata önem vermez.

Daha önce size söylediği ve hoşlandığı bir şey varsa onun haberi olmadan alın ve ona bu hediyeye verin. Bu ince davranış karşısında mutlu olacağının garantisini verebiliriz.

Biraz Komik Olun

Espri yeteneği her insan da bulunmaz. Ancak karşıda ki kişiyi güldürmek veya en azından tebessüm etmesin sağlamak için komik olan yanlarınızı öne çıkartabilirsiniz. Onun gülmesi sizin gülmeniz demektir.

Dürüstlük ve Saygı

Ona karşı durum ne olursa olsun dürüst olmalısınız. Boşuna bahaneler uydurmak yerine farklı bir seçimim var diyebilirsiniz. Yalan söylediğiniz anlaşılınca alacağınız tepki elbette fazla olacaktır. Samimi bir şekilde durumu anlatırsanız bu tepkiye maruz kalmazsınız.

Mutlu ilişkinin sırlarından biri de saygıdır. Ona karşı ilgi ve alakanızı asla kesmeyin bunu yaparken de aşırıya gidip bunaltmayın. Kadınlar kendisine değer verildiğini hissettikleri an size karşı bakış açılarını değiştirirler. Kadınlar erkeklerden hangi davranışları bekler kısa da olsa anlatmaya çalıştık umarız bu bilgiler güzel bir birlikte de işinize yarar.
Kadınlar Erkeklerden Hangi Davranışları Bekler İle Benzer Sohbet YazılarıKadınlar Erkeklerden Hangi Davranışları Bekler yazına yapılan yorumlar

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?