Sohbet Odalarında Oyun OynayınBir çok insan sohbet odalarına sohbet etmek için gelirken. Bazıları da sohbet etmek için değil oyun kanalları için geliyor. Sohbet odalarına oyun oynamak için giren kişilerin hiç konuşmadıklarına sadece oyun odalarında oyunlarını oynayıp çıktıklarını şahit olabiliyoruz. Talebin fazla olması sebebiyle Sohbet sitesine girdiğinizde çok fazla oyun kanalları karşılar sizi. Oyun odalarındaki oyunları şimdi sizlere tanıtacağız.

Kelime Oyun odası; Kelime oyun odasında sizlere karışık harfler verilir ve onları doğru kelime halinize getirmeniz istenir. Bot belirli bir süre verdikten sonra bildiğinizde ise sizlere puan verecektir. Bot bazen harfleri o kadar karıştırıyor ki bazen vay canına bu kelime bu harflerden mi yazılıyormuş diyebiliyorsunuz. Hızlı ve pratik olmanızı gerektiren bir oyun türüdür.

Yarışma Oyun odası; yarışma oyun odasında sizlere sorular soruluyor ve cevapları bekleniyor. birden fazla cevaplar vererek her cevabınıza özel puanlar kazanabiliyorsunuz.

Oyun Odası; bu odada ise sizlere soru soruluyor ve ipucu şeklinde sorunun cevabı bekleniyor. 3 kere ipucu verdikten sonra siz bilemezseniz doğru cevabı bot söylüyor.

OXM Oyun odası; bu oyun odasında sizlere harfler veriliyor ve verilen harflerin hepsinin içerisinde geçen kelimeleri bulmanız isteniyor oldukça zor olan oyun, en fazla talep gören oyunlardan bir tanesi.

Bilmece Oyun odası; bu oyun odasında sizlere bilmeceler soruluyor ve doğru cevap bekleniyor. Buraya bakıp sizlerde oyuna katılmadan arkadaşlarınıza bilmeceler sorabilirsiniz.Daha birçok oyun botlarıyla size hizmet veren sohbet odaları sadece sohbetten kişilerle konuşmaktan ibaret olmadığını gösteriyor. Sizlere keyifli zamanı oyun oynayarak geçirme imkanı sağlıyor. Genelde insanlar sohbet odalarını sohbet için kullansa da çoğu kişi oyunlar oynayarak da eğlenebiliyor.

Bunun yanında birçok özel ilgi alanınıza dair odalar olarak felsefe sohbet odasında felsefi konular konuşabilir sizler de ilgi alanınıza göre odalar açabilirsiniz. Müzik için radyo odası bulunmaktadır burada 7/24 yayıncılar olup dinleyicilere hizmet vermektedir. Farklı müzik tarzlarınıza dair odalar açıp orada arkadaşlarınızla müzikler, sanatçılar, parçalar hakkında fikir alışverişi yapabilirsiniz. Bunlarla sınırlı kalmayıp sohbet odaları taraftar kanalları vardır.

Hangi takımı destekliyorsanız o takımın odasına girebilir eğer yoksa odayı siz açabilir orada renktaşınız ile beraber maçlara yorum yapabilir takımınız hakkında sohbet edebilirsiniz. Bunların hepsi sohbet sitesinde olup gün geçtikçe ufkunu genişleten sohbet siteleri Mobil sohbet uygulamasıyla da hizmetinizdedir. Mobil sohbet odaları olup, telefonunuzdan, tabletinizden girdiğiniz zaman daha rahat sohbet etmeniz adına kurulmuştur.

Sizlerle beraber mobilden gelen arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz. Bu durumda sohbet etmeyi 7/24 cebinizde taşıyabilirsiniz. Sanal Sohbet ve sanal sohbet siteleri artık sizlere telefonunuz kadar yakında. Sürekli bilgisayar başında oturmadan her yerde, her ortam da sohbete giriş yapabileceksiniz.

Gün geçmiyor ki sohbet siteleri sizlere kolaylıklar sağlamasın. Bunların hepsi sizlere bir tık uzağınızda, sohbet etmek artık çok kolay ve rahat!

quote önceki yazımızda « makelemiz var.

Admin
Makale Yazarı :
heart 2.446


Sohbet Odalarında Oyun Oynayın İle Benzer Sohbet YazılarıSohbet Odalarında Oyun Oynayın yazına yapılan yorumlar

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?