Senden Hoşlandığını Fark Etmedin Mi?Kadınlar aşk hayatların da duygularını net olarak göstermezler bunu dolaylı yollar ile anlatmaya çalışırlar. Karşı da ki erkeklerde çoğu zaman kadınların niyetini anlamazlar ve bu durumdan şikâyet ederler. Bayanlar tabiatları gereği olayları daha derinlemesine inceleyip değerlendirirken erkekler yüzeysel düşünce biçimine sahiptir. Duygusal davranışlarınızı onların anlayacağı şekilde direkt olarak göstermelisiniz.

Her ne kadar erkeklerin duygularını ifade etme noktasında yüzeysel ve direk davrandığını söylediysek de bu her erkeği kapsamaz. Bu yüzden hoşlanan erkeği nasıl anlarız, Erkeğin hoşlanma belirtileri nelerdir ve erkek hoşlandığını nasıl gösterir gibi konulara değinerek bilgi vermeye çalışacağız.

Çapkınlık Peşinde Koşan Biri Olabilir

Erkek sizden hoşlanıyor mu yoksa çapkınlık için mi sizinle ilgileniyor. Püf nokta gözler de yanı bakışlarda gizlidir. Çapkınlık niyeti ile sizinle ilgilenen kişi ile göz göze geldiğiniz zaman asla gözlerini kaçırmaz ve bakmaya devam ettiği gibi ufak hareket yaparak sizin ona odaklanmasını sağlamak ister. Niyeti ciddi ve sizden hoşlanıyorsa gözlerini sizden kaçıracaktır. Biraz cesaretli olup ona uzun bir süre bakarak niyetini anlayabilirsiniz.

Hoşlanan erkek muhakkak sizin hakkında bilgiler toplamaya çalışır. Ne iş yaptığınız, Eğitiminiz, Nelerden hoşlandığınız, Aile durumunuz gibi özel bilgilere sahip olmak ister. Diğeri ise yalnızca yüzeysel sorularla yetinir ve özel hayatınız ile asla ilgilenmez.

Hoşlanan Erkek Mutlaka Bunları Yapar

Etrafınız da çok mu görünür oldu. Hiç ummadık yerlerde karşınıza mı çıkıyor? Bu iyiye bir işarettir. Erkek size daha yakın olmak için çevrenizde bulunuyor ve bunu tesadüfmüş gibi göstermeye çalışıyor. Çevreniz de bulunma ihtimalini arttıran diğer bir olaysa ortak arkadaşlardır. Sizin arkadaşlarınızdan nereye gittiğinizi nereye gidebileceğiniz hakkında bilgiler toplayarak sizin karşınıza çıkabilir.

Telefondan mesajlaşmayı erkeklerden çok kadınlar tercih ederler. Erkekler telefondan çok fazla mesaj atmazlar. Ancak karşınızda ki kişi size fazla sayıda mesaj atıyor ve mesajlarınıza anında karşılık veriyorsa sizden hoşlandığı kanaatine varabilirsiniz. Hoşlanmanın bir anda aşka ve flörte dönüşmesi konusunda hassas davranın. Karşınızda ki kişi sizi sadece arkadaş olarak görüyordur ve bunun geri dönüşü de uzun süreli olacaktır.

Biraz sabırlı olmanız ve acele etmemenizi öneririz. Sağlam temeller üzerine inşa edeceğiniz bir ilişki için gayret gösterin ancak fedakarlık yapan taraf hep siz olmayın onun size karşı niyetinin ciddi olduğunu düşünmeniz için hiç bir fedakarlıktan kaçınmadığını ortaya koyması gerek.

quote önceki yazımızda « makelemiz var.Senden Hoşlandığını Fark Etmedin Mi? İle Benzer Sohbet YazılarıSenden Hoşlandığını Fark Etmedin Mi? yazına yapılan yorumlar

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?