Resimli Chat Odalarıresimli-irc

Doğa insanlara genel olarak istedikleri ölçüde yenilikler ve güzellikler sunmakta olup bu durum biraz da insanoğlunun kendi çabasına da bağlıdır. İnsanların yeni şeyler ortaya koyma isteklerinden biri de teknoloji ve bu teknolojilere bağlı olarak ortaya çıkardıkları mesajlaşma, Resimli chat odaları, Sosyal medya siteleri ve arkadaşlık platformları güzel birer örnek olarak verilebilir.

İlklerin peşinden giden sitemiz henüz yeni ortaya çıkmış olan ilk resimli sohbet uygulamasını lisans bedelini ödeyerek sistemimize entegre etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu güzide uygulamanın diğerlerine oranla sunmuş olduğu çok özel birkaç ayrıntı ve detay bulunuyor. Bu uygulamayı isterseniz nasıl kullanabileceğinizi baştan sona anlatarak zorluk çekmenizin önüne geçelim.

Ana sayfada yer alan sohbete bağlan butonuna tıklayarak http://sipsevdi.net/sohbet/ bölümüne ulaşırsınız. Yapmanız gereken kullanmak istediğiniz takma ismi yazıp bağlan butonuna basmanız yeterli olacaktır. Karşınızda hem mobil cihazlar hem de masaüstü gibi cihazlar ile tam uyumlu çalışan uygulamamız sizi karşılayacaktır.

resimli chat

Resimli Chat Odalarını Nasıl Kullanırım?

  • Size uygun ve sizi yansıtan takma isminizi koruma altına almak için nick kayıt sekmesine tıklayarak mail adresini ve şifrenizi yazmanız bu işlem için yeterli olacaktır. Gördüğünüz gibi kullanımı oldukça basittir.

  • İkinci olarak Sosyal medya hesaplarında veya kendi telefonunuzda kayıtlı olan profil resminizi rahatlıkla yükleyebilirsiniz. Bilgisayar kullanıcıları en üst sol taraftan profil sekmesinin altında yer alan resim yükleme alanına tıklayarak profil resimlerini oluşturabilirler.

  • Seçmiş olduğunuz resim insanların yanlış anlamasına mahal vermeyecek ve rahatsız edici bir durum uyandırmamalıdır. Çünkü sitemizi kullanan herkes resminizi hem profilinizden hem de kanal genelinde ki kullanıcı listesinden görebilir.

  • Böyle bir kötü kullanımın tespit edilmesi halinde sunucu ile bağlantınızın kesileceğinizi bildiririz. Telefon kullanıcıları ise Sol üst tarafta bulunan mesajlara tıklayarak o bölümden resim yükleme işini kolaylıkla yapabilirler.

  • Uygulamanın sunduğu ikinci büyük özellikse arkadaş ekleme sisteminin olmasıdır. İstediğiniz kişileri arkadaşlık listesine eklerseniz profil sekmesinde sunucuda bağlı olan arkadaşlarınızı rahatlıkla görebilir ve mesajlaşabilirsiniz.

  • Diğer uygulamalarda olduğu gibi çeşitli emojiler, Özel konuşma ve Küresel kanallar aynı şekilde sistem de hazır halde bulunur. Resimli chat odalarını deneyimini yaşamak ve farklı tatlar almak için sizlerde sayfamızı ziyaret edebilir ve bu ayrıcalıklı durumdan yararlanabilirsiniz.

  • Üst tarafta kullanıcıların gözünden oluşturulmuş bazı görsellerle yardımı ile kullanım zorluğu yaşamadan birkaç saat içinde sistemimize adapte olabilirsiniz.
quote önceki yazımızda « makelemiz var.

Admin
Makale Yazarı :
heart 2.794
Yazı kategorisi : Aşkmeşk-İşleri
yorum yorum yok
Etiketler


Resimli Chat Odaları İle Benzer Sohbet YazılarıResimli Chat Odaları yazına yapılan yorumlar

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?