Parasız Sohbet Chat siteleriparasız chat

Paranın kazanması ve elde etmesinin zor olmasından dolayı insanlar ne hizmet alırlarsa alsınlar buna bir bedel ödemek istemezler. Parasız sohbet chat sitelerini kullanırlarken de bu durum geçerlidir. Binlerce chat yeri bulunur ve bunların kendi belirledikleri birçok özellik bulunur. Kullanıcıların gözünden olayı değerlendirirsek sitelerde sunulan bütün özellikleri ücretsiz kullanmak isterler fakat bu durum çoğu sitede geçerli değildir.

Eğer kullanılmak istenilen yer diğerlerine göre farklı fonksiyonlar sunup ekstra özellikler barındırıyorsa bedava olarak bir kullanım söz konusu olamaz. Tam tersi bir durum söz konusuysa yani içerisinde çok fazla özellik veya yenilik barındırmayan bir siteyse kullanıcıların her bakımdan parasız sohbet chat odaları beklentilerini karşılayabilir

Aslında değinmek istediğimiz konu meslektaşlarımızın insanları yanlış şekilde yönlendirme çabaları ve onları birer müşteri olarak görmeleridir. Sitelere üyelik tamamen bedava, Bir aylık deneme sürümü ücretsiz ve kampanyamız var indirimdeyiz gibi kişileri yanıltıcı davranışları ve sloganları tasvip etmiyoruz.  Sunduğunuz hizmet eğer Parasız sohbet chat hizmetiyse bunu karşı tarafa ilk başta yazılı olarak bildirmelisiniz.

Parasız Sohbet Aldatmacası

İnsanlar çok fazla araştırma gereği duymadan sitelerin söylemlerine ve çağrılarına uyabiliyor bunun sonucunda da istemedikleri halde bir bedel ödemek zorunda kalıyorlar. Bizim sayfamızsa siteyi ziyaret eden kişileri asla yanlış yönlendirme ve onlara zarar verme amaçlı tutum ve davranışlar sergilemez.

Kurulduğumuz ilk günden beri kullanıcıların önerilerine ve isteklerine odaklanarak onlar için değişiklikler ve yenilikler yapma yolunu tercih ettik. Amacımız az veya çok insanın bir araya gelerek samimi bir ortamda konuşabilmelerini sağlamaktır. Hiçbir şekilde Kâr amacı ve farklı beklentiler içinde olmadık.

Parasız Sohbet Chat Hizmeti Almak

Bünyemizde kullanıcılara sunmuş olduğumuz birçok özellik standarttır. Bizi diğerlerinden öne çıkartansa kendi profilinizi oluşturup, Resminizi yükleyip arkadaşlık listesi oluşturabilmenizdir. Resimli chat yazısında bu özellikleri hep okuyup hem de resimlerine göz atabilirsiniz. Bu yeniliği insanlara sunabilmek için yazılımın lisans haklarına bedel ödediğimizi hatırlatırız ve bu farklılıklar için sizden asla ücret talep edilmez.

Dikkat etmeniz gereken parasız sohbet chat sitesi gibi gözüküp sizleri sisteme üye yapmaya çalışan veya farklı şekillerde reklamlarla göz boyayan İRC sunucularından uzak durmanızdır.  Bu güne değin çeşitli şekillerde insanların canlarının yandığını maddi ve manevi zarara uğratıldığını çok işittik. Bu şekilde bir mağduriyet yaşamamak için kullanmakta olduğunuz parasız sohbet chat sitelerinin hakkımızda, İletişim, Kullanıcı sözleşmesi ve Gizlilik ilkelerini lütfen okuyunuz.

Eğer bu sayfalardan biri veya daha fazlası eksikte kullanmanızı tavsiye etmeyiz. Bilinçli şekilde hareket etmek kendinizi ve size en yakınlarınızı art niyetli insanların verebileceği zararlardan korur.

quote önceki yazımızda « makelemiz var.

Admin
Makale Yazarı :
heart 1.028
Yazı kategorisi : Aşkmeşk-İşleri
yorum yorum yok
Etiketler


Parasız Sohbet Chat siteleri İle Benzer Sohbet YazılarıParasız Sohbet Chat siteleri yazına yapılan yorumlar

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?