Kadınların Aldatma Belirtileri Nelerdir?Aldatan kadın nasıl davranır?

Özellikle Türk toplumunda aldatan tarafın erkeklerin olduğunu düşünülse de son seneler de bayanların da aldattığını gözlemliyoruz. İletişim kanallarının artması, Mesajlaşma, Telefon kullanımı ve sosyal medya gibi araçlar sayesinde yabancı kişilerle çok rahatlıkla iletişim kurulabiliyor.

Bu araçların ilişkilere zarar verdiği bir gerçekse de bundan önce de aldatan kadınların olduğunu unutmamalıyız. Bura da bizim sormamız gereken kadınların aldatma belirtileri nelerdir? Aldatan kadın nasıl anlaşılır, Aldatan kadınlar hangi davranışları sergiliyor gibi sorular olmalıdır. O zaman bu gerekçeleri açıklayalım.

Kadınların Aldatma Belirtileri 

Evliliğinizin veya ilişkinizin ilk yıllarında karınız sizinle her şeyi konuşuyor ve paylaşıyor daha sonra ise sizinle gerekli iletişimi kurmuyor sizden fiziksel olarak uzaklaşmamış olarak gözükse bile beyin olarak uzaklaşması kafanız da bazı soru işaretlerinin oluşmasına sebep olur ve bu duruma şüphe ile yaklaşabilirsiniz.

Davranış biçiminin değişmesi en önemli göstergelerden biridir. Cana yakın, Heyecanlı bir hayat tarzı varken birden bire bu durumun tam tersine dönmesi sebep olabilecek bir suç işlemiş veya size karşı mahcup olabileceği bir davranış da bulunmuş olabilir. Bunun altın da yatan sebepleri ve nedenleri onunla konuşarak bulmaya çalışın.

Kıyafet Önemli Bir İpucu

Durduk yere yere hiç sebebi yokken farklı elbiseler tercih etmesi, Daha sık kuaföre gidiyor olması, Sizin hoşlanmadığınız ortamlarda bulunmak istemesi kadınların aldatma belirtilerine kesin olmamakla birlikte örnek gösterilebilir.

İlişkiniz de bu durum söz konusu ise daha dikkatli olmanız gerektiğini aklınızdan çıkarmayın. Bu konuya benzer olarak yazılan aldatıldığını öğrenen kadın ne yapmalı? Konusun da bu durumun tam tersi ile karşılaşılması durumunda yapılabilecekler anlatılmıştır.

Kadınları ele veren başlıca unsur davranışların da ki değişikliklerdir. Siz eve geldiğiniz zaman güler yüz gösteren, Kapınızı açan biriyken bu davranışların ortadan kalkması ve yalnız olarak dışarıya çıkmak için mazeretler üretmesi de önemli belirtiler arasındadır.

Çalışan Kadın ve Telefon

Telefonla konuşma oranının artması ve bazı mesajları gizleme isteği duyması aldatan kadın psikolojisin iyi bir örneğidir. Bu olayın üzerine giderek bir sonuç almaya çalışın. Sizin bilginiz olmadan farklı bir telefon ve hat almış bile olabilir.

Çalışan bir eşiniz var ve yakın zamana kadar hiç eve geç gelmezdi çok nadir durumlarda geç kalacağını söyleyip bu durumu izah etmeye çalışırdı ancak bu durum süreklilik arz etmeye başlamışsa ve çeşitli bahanelere dönüşmüşse bu duruma şüpheci bir düşünce ile yaklaşabilirsiniz. Erkeğin kendine soracağı diğer bir soru da aldatan kadın ne yapar? Nasıl Davranır? olmalıdır.

Sona Yaklaşmak

Kıskanma eğilimini bir kenara itip sizin daha serbest dolaşmanıza izin veriyor ve bazen bunu destekliyorsa orta da bir sorun demektir. Çünkü onun için önemsiz biri olmuşsunuzdur.

Son olarak Kadınların aldatma belirtisini öne çıkaran konuşma ve davranış şekli başka birinin onu anladığı ve duygularına tercüman olduğu şeklinde bir cümledir. Burada kesinlikle gözüküyor ki hayatında başka biri var ve sizden de oldukça sıkılmışa benziyor.

quote önceki yazımızda « makelemiz var.

Admin
Makale Yazarı :
heart 4.100
Etiketler


Kadınların Aldatma Belirtileri Nelerdir? İle Benzer Sohbet YazılarıKadınların Aldatma Belirtileri Nelerdir? yazına yapılan yorumlar

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?