İl İl Sohbet Odalarıil il sohbet

Dünyanın neresinde olursanız chat yapma kültürünü benimsemiş olan insanlar çevrelerinde veya yakınlarında bulunan bireylerle tanışıp konuşmak isterler. Bu durumu düşünerek ve gözeterek il il sohbet odalarını açma ihtiyacı hissettik. Bu kararı alırken gelen talepleri de değerlendirdik.

Çoğu zaman yazılı veya görüntülü konuşmak kişilere yeterken bazı anlar gelir ki artık bunun bir adım ötesine geçmek istenir. Dışarıda, Pazarda ve çarşıda buluşup kafeterya da çay kahve içmek istenebilir. Tanıdığınız veya daha sonra tanışacağınız kişilerin nereli olduklarını önceden bilme şansımız genel olarak yoktur.

Bu eksikliği fark edip illere göre sohbet etme olanağını kullanıcılara sunuyoruz. Şehir Sohbet odasını seçerseniz aynı ilde oturan diğer kişilerle konuşma ve buluşma şansınız artacağı gibi gerçek dostlukların oluşması içinde zemin hazırlanmış olur. Bu şekilde oluşturulmuş odalar hem kullanıcıların siteyi benimsemesini sağlar hem de kendilerini daha rahat  hissederler.

Ülkemizde 81 ilimiz bulunuyor ve otomatik olarak bu kanalların hepsinin bir anda açılması mümkün değildir. Siteye girişte kanal tercihi yapabilirsiniz veya /join #kanal ismi yazarak sunucu üzerinde istediğiniz kanala geçiş yapabilirsiniz. Daha fazla komut bilgisine   https://www.sipsevdi.net/komutlar linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İL İL Sohbet Odalarının Faydaları

  • Kişilerin kendi kültürlerine yakın insanlarla eşleşmelerin sağlar.
  • Çeşitli şekillerde ortaya çıkabilecek farklı kültür ve yetiştirilmeden kaynaklı farklılıkları azaltırken doğabilecek problemleri en aza indirir. (Doğu Anadolu, Trakya) bölgesi gibi.
  • Gerçek hayatta bir araya gelme imkânını arttırır ve mesafelerden kaynaklı sorunların önüne geçer.
  • Daha önce dışarıda görüştüğünüz bir kişi ile karşılaşma şansınız yüksektir. (Özellikle küçük bir şehirde veya ilçede yaşıyorsanız).
  • Daha kısa sürede samimiyet oluşabilir.

Sizlerde bulunduğunuz şehirden yeni birileri ile tanışmak için bu ayrıcalıktan yararlanabilir ulaşmak istediğiniz kişilere daha kısa yoldan gidebilirsiniz.

quote önceki yazımızda « makelemiz var.

Admin
Makale Yazarı :
heart 2.490
Yazı kategorisi : Aşkmeşk-İşleri
yorum yorum yok
Etiketler


İl İl Sohbet Odaları İle Benzer Sohbet Yazılarıİl İl Sohbet Odaları yazına yapılan yorumlar

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?