Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri Nelerdir?erkekler hoslanma

Erkeklerin hoşlanma belirtileri insan doğası neticesinde dışarıya mutlaka yansır. Hoşlanan erkek nasıl davranır ve ne yapar? Hoşlanan erkeklerin vücut dili, davranışları, ve bakışları sizden hoşlandığını gösteren en büyük kanıttır.

hoşlanan erkek nasıl bakar? Bakışların önemli olduğunu vurgulamıştık Uzun, Derin ve buğulu bakışlar diğerlerinden hemen ayırt edilebilir ama derin bakışlara maruz kalanında biraz duygu sahibi olması gerekli. Aslında erkeklerin farklı bakmak gibi bir amaçları yoktur. Bir anlık refleks veya duygu salınımına maruz kalmanın sonucu diyebiliriz.

Teselli Etmek Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri Arasındadır

Ona daha yakın olmak ister. Üzüntülü anlarında veya zor durumda olduğu zaman hemen yanına giderek ona telkinlerde bulunarak ona karşı olan ilgisini belli etmeye çalışır.

Daha önce hiç dikkatini çekmemiş olabilir veya fark etmemiş olabilirsiniz. Örneğin; tesadüfen veya bilerek aynı yerde bulunuyor olabilirsiniz gerçi biz bunun tesadüf olduğuna pek inanmıyoruz ama sizinle sürekli olarak göz teması kuruyor ve karşılıklı bakışma sırasında gülümsüyorsa o erkek sizden hoşlanıyor demektir.

Ancak tebessüm etmeden bakmaya devam ediyorsa sizin ona karşı düşüncelerinizden emin değildir onun için gülümsemiyordur. İlk adımın ondan gelmesini beklemek istemiyorsanız küçük bir gülümseme ile ona yol açabilirsiniz.

Utangaç Erkeğe Yol Gösterin

Utangaç bir erkekse işler daha da zorlaşır. Utangaç erkeklerin en bilindik özelliği bakışmadan sonra yüzlerinin kızarmasıdır. Ona biraz daha yakın olmayı tercih ederek bunu çözebilirsiniz ancak herkes kendinde bu cesareti bulamayabilir.

Erkekler hoşlandığını nasıl gösterir? Uzun uzun bakmalar, göz temasını sürdürmeye çalışmalar ve en sonunda da bir gülümseme varsa bu erkek sizden kesinlikle hoşlanıyordur. Direk sizin yanınıza gelip içini dökmesini beklemiyorsunuz değil mi? o da kendini size fark ettirmenin bir yolunu bulmuş. Durun yoksa oturduğunuz masaya doğru mu geliyor heyecanlandınız mı? Sakin olun ve rahat bir şekilde onunla konuşun.

Mimiklere Kulak Verin

Erkeklerin hoşlanma belirtileri hareketleri, mimikleri ve konuşmaları taklit etmek vardır. Size kendini belli etmek için daha ne yapsın yaptığınız hareketleri ve mimikleri aynen oda yapıyor. Acaba sizinle dalga geçiyor olabilir mi? Bunu düşünmeyin bile.

Senden hoşlandığını fark etmedin mi? Her kimseniz artık hiç duygu sahibi değilmişsiniz demek geliyor içimden. Taş mısın be mübarek çık dışarıda biraz sağa sola bak. O zaman biraz daha ilerleyerek bir erkek ilgisini nasıl belli eder? Sorusuna cevap bulmaya çalışalım. Erkek kendisini fark ettirmek adına tüm kozlarını oynayarak size dokunmaya çalışır ya buna kaza süsü verir ya da bilerek bunu yapar.

Sizinle konuşurken ellerini ovalaması bir arayış içinde olduğunun en büyük ispatıdır. Size açılmak istiyor ancak ya doğru zamanı bekliyor ya da kendinde bu güveni bulamıyordur. Erkeklerin hoşlanma belirtisi gösterdikleri bir diğer nokta ise göz bebekleridir. Konuşurken büyüyen göz bebekleri bir hoşlanma belirtisidir. Ya tam tersi ise; bunu düşünmek bile istemezsiniz.

quote önceki yazımızda « makelemiz var.Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri Nelerdir? İle Benzer Sohbet YazılarıErkeklerin Hoşlanma Belirtileri Nelerdir? yazına yapılan yorumlar

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?