Chat Yapmanın Keyfi Müzikle Bir BaşkaMüzik her insanın hayatında farklı bir yere sahiptir. Tarzlarımız farklı olsa da sürekli şarkılar dinlemeden zaman geçiremeyiz. Birçoğumuzun bu yönde ilgisi olup sadece dinlemekle kalmayıp hem söylüyor hem de herhangi bir Enstrüman çalma özelliği oluyor bu da tamamı ile insanın kendi isteği ve yeteneği üzerinedir. Pekâlâ müzik dinlemek neden bu kadar önemli? Zaman zaman bazı parçaların, bazı şarkıların bizi anlattığına şahit oluruz sanki sözler bize yazılmış gibi olur.

Şarkılarda kendimizi buluruz ve dinlemekten oldukça keyif alırız peki bunun bize katkısı nedir bunun bize katkısı aynı sohbet siteleri gibi kafamızı dağıtmak olur ve sözlerle zaman zaman duygulanır, zaman zaman eğleniriz. Sohbet ederken de, kitap okurken de bu böyle değil midir? Tamamı ile kafamızı boşaltmak isteriz.

Bu şekilde bir diğer güne ya da bir diğer olaya daha çabuk adapte olabilir ve kendimize yeni bakış açısı katabiliriz. Yoğun tempoda bile çalışırken kısık sesle kulağa gelen müzik sesi insanın içini rahatlatır ve yalnız olmadığını hissettirir. Ücretsiz sohbet odalarında da hem konuşurken, muhabbet ederken sizleri #radyo kanalımızla karşılıyor ve burada sizlere yayın yapan radyo programcıları oluyor. Hangi programcı size göreyse onu dinleyebiliyor ve keyifli zaman geçirebiliyorsunuz. İstediğiniz şarkıyı dinlemek için programcıya istek yapmanız yeterli oluyor.

Bir alışveriş merkezinde sürekli müzik olur biliyorsunuz hem alışverişinizi yapar rahatlar birde müziği duymanız sizi daha eğlenceli yapar bunun sebebi ise, insanlar müzik dinlerken sakin oldukları için alışverişi daha huzurlu yapıyor olmaları.

Büyük alışveriş merkezlerin de bunu hep göreceksiniz. Buralarda müzik dinlemek oldukça keyifli olacak ve istediğiniz kişiye sevdiğiniz parçaları armağan edebileceksiniz. Hem siz mutlu olacak hem de şarkıyı armağan ettiğiniz arkadaşınız mutlu olacaktır. Chat demek sadece yazılmak değil birlikte eğlenmekte demektir ayrıca birbirinizi tanımak için uğraşmak beraber zaman geçirmektir.

Arkadaşlıklar, dostluklar edinmektir. #radyo kanalındaki yetkililerle konuşmak ve zaman geçirmek için sadece bu odaya girmeniz yeterli olmaktadır. Eğer sizde programcı olmak isterseniz yetkili kişilerden yardım alabilir ve olabilirsiniz.

Bunun için yapılması gereken şeyler SAM2 programı ve birazda sizin yeteneğiniz. Çok fazla bilgi birikimi ve yetenek istemese de sohbet sitelerinde radyo yayıncısı olmak gerçekten herkesin yapabileceği bir şey değil. Ama isterse herkes yapabilir.

Bunun için görevli arkadaşlara gidip Sohbet Kanalında Radyo programcısı olmak istediğinizi söyleyin size yardım edeceklerdir. Müzik ruhun gıdasıdır bizi anlayan şarkılar, müzikler, parçalar vardır ya da bizi yansıtan insanın dinlediği müzikler kendisini yansıtır bir nebze bu da onu tanımak için güzel bir yoldur aslında. Bol müzikli sohbetler.

quote önceki yazımızda « makelemiz var.

Admin
Makale Yazarı :
heart 2.119


Chat Yapmanın Keyfi Müzikle Bir Başka İle Benzer Sohbet YazılarıChat Yapmanın Keyfi Müzikle Bir Başka yazına yapılan yorumlar

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?