Sohbet Sitelerinde Chat Yapmak

                                                                       Sohbet Et, Chat Yap

Chat yapmak hepimizin de bildiği üzere sanal âlem de insanların birbirlerini tanımadan sohbet etmesidir. Konuşarak birbirlerini tanıması ve arkadaşlık, dostluk edinmektir. Arkadaşça konuşmak chat yapmak insanların sosyal hayatındaki sıkıntılarını gidermek için daha doğrusu unutturmak için birebirdir.

Tanıyarak zaman zaman insanların flört yapmaları, arkadaş, kanka edinmeleri olağan bir durumdur. İnsanlar güzel güzel konuşmak anlaşmak için vardır kötülüklerden uzak durmak her zaman insanın ruhunu dinlendirir. İstesek de istemesek de reel hayatın kötülüklerinden uzak duramıyoruz. Sıkıntılar, belalar gelip bizi buluyor bu sıkıntıları gidermek için insanlar rahatlamak için chat yapıyorlar.

Konuşarak kafa dağıtıp eğleniyorlar sizler yani sohbet sitelerine girenlerde az da olsa sıkıntılarınızda kurtulmak yeni dostluklar, aşklar yaşamak için geliyorsunuz biz sitemizde sizlerin rahat sohbet etmesini istiyor ve bunun için çalışıyoruz. İnsanın gelişimi ilk olarak ailesinden başlar daha sonra çevre faktörler, okul hayatı iş hayatı devamında gelir ve insanların karakterleri yavaş yavaş oturmaya başlar.

Bir insan sosyal hayatında neyse sanal hayatında da her ne kadar kendini farklı gösterip daha eğlenceli bir ruh haline kapılsa da bir süre sonra dertlerini ve sıkıntılarını sizlere açacak ve sanal ortam daha çok realiteye dönüşecektir. Kişiler bulunduğu memleketlerinin sohbet odalarına girerek bu odalarda memleketlisini tanıyıp onlarla tanışıp buluşup arkadaşlıklarını yıllarca sürdürmektedir.

Chat odaların da muhabbet etmek konuşmak, yazışmak her insana iyi gelmeyebilir kimi kişiler buralara sadece gırgırına insanlara bulaşmaya gelmektedir eğer siz kaliteli konuşmak istiyorsanız herhangi saygısızlığa yer vermeden bu tür kişileri önemsemeden yazışmaya devam etmeniz gerekmektedir. Çünkü bu insanların amacı sizleri burada yermek ve huzursuzluk çıkartmak olacaktır siz bu gibi durumlarda o kişiyi engelleyerek keyfinize bakabilirsiniz.

Birçok odaya girebilir ve istediğiniz şekilde konuşabiliyorsunuz bunun için oda tercihi yapabilirsiniz. Bu ortamlarda çok vasat insanları da görebilir ama kişiliğini koruyan iyi niyetli insanlarda görebilirsiniz bu yüzden sanal dünyadaki ön yargınızı kaldırmanız ve insanları tanımanız gerekmektedir. Unutmayın sizde chat odalarına takılırken sadece eğlenme amaçlı geliyorsunuz.

Bu yüzden insanlara karşı hiçbir şekilde ön yargı oluşturmadan onları tanımanız gerekmektedir. Çok özel bilgilerinizi tanımadığınız insanlara anlatmamanızı da tavsiye ediyoruz çünkü bazı kötü insanlar bunu size karşı koz olarak kullanabilir. Hepinize keyifli muhabbetler. Elbette chat sitelerin de kameralı, görüntülü de konuşabiliyorsunuz. Sadece eğlenin ve yazışarak chat yapmanın, muhabbet etmenin güzelliğini görün.

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumak istermisin ?
google'da paylaş
facebook'da paylaş
twitter'da paylaş
ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Aldatan kadın nasıl davranır?

Özellikle Türk toplumunda aldatan tarafın erkeklerin olduğunu düşünülse de ...

Monoton evliliği canlandırmanın yolları

İlişkilerde ve evlilikler de çiftlerin en büyük şikâyetçisi oldukları ...

Kadınların erkeklerden beklentileri

Genel kanı kadın ve erkeklerin birbirlerine karşı zıt olarak yaratılması ve ...


YORUMBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. DMCA.com Protection Status