Romantik Olduğunu Ona Kanıtla

romantik kadının özellikleri

Romantik Olduğunu Göstermenin Zamanı Geldi

Her insan doğuştan gelen bir takım özellikleri hem biyolojik hem de karakter olarak bünyesinde barındırır. Bu özellikler de her insan da farklılıklar gösterir. Romantizm de bunlardan biridir. Kelime anlamı olarak romantizm erkek ve kadınların birbirlerine karşı duygularını çok iyi ifade edebilmeleri olarak adlandırılabilir. Çiftler arasında ki bazı sorunların temelin de kendilerini iyi şekilde ifade edemiyor olmalı yatmaktadır.

Genlerinde Olmasa Bile Başarabilirsin

Romantik olmak bazı insanlara doğuştan gelirken bazı insanlar da bu bulunmaz ve sonradan bu özelliği kazanmaya çalışırlar. Ancak bunu yapmak sanıldığı kadar kolay değildir. Çünkü genlerden aktarılan özelliklere ek olarak sonradan deneyimler kazanmak gerekiyor hem karakter olarak hem de ruhsal olarak. Bu özellikler bünyeye yerleştikten sonra söylem olarak da bazı şeylerin değiştiğini rahatlıkla görebilirsiniz.

Nasıl romantik olabilirim, Nasıl romantik olunur, Romantik kadın ve erkeğin özellikleri nelerdir? Tüm soruların yanıtlarını sizler için hazırladık.

Daha Farklı Olduğunu Hissettir

Bayanlar bu öneri sizi yakından ilgilendiriyor. Akşam yemeği önemlidir. Her zamankinden farklı olarak güzel bir akşam sofrası hazırlayabilirsiniz. Ne pişirdiğinizin aslında bir önemi yok yenilik olarak neler yaptığınız önemli. Özenle giyinebilir, Masaya birkaç tane mum yerleştirebilir ve hafif bir müzik açabilirsiniz.

İlişkinizin boyutuna göre evlilik veya flört olmanız fark etmez ona beklemediği anlarda küçük sürprizler yapabilirsiniz. Çalışan bir eşiniz varsa iş yerine ondan habersiz çiçekler gönderebilir veya telefonuna sevgi mesajları atabilirsiniz.

Sohbet ederken sürekli iş ile alakalı veya kariyer planlaması ile alakalı konulardan bahsetmeyin. Bu karşınız da ki kişinin sıkılmasına sebep olabilir. Bunların yerine ilgi çeken konulardan bahsedebilir veya karşınızda ki kişinin konuştuğu konulara ortak olarak onun dikkatini çekmeye çalışın.

Flörtünüzün hoşlandığı aktivitelere katılın. Siz sevmiyor olabilirsiniz ancak onun yanında olmanız ve onunla vakit geçirmeniz beraberliğin kuvvetlenmesini sağlar. Partneriniz konsere gitmekten hoşlanıyor olabilir onun sizi davet etmesini beklemeden siz onu böyle bir konserve davet edin bu ona büyük bir sürpriz olacaktır.

Romantik olmak sadece davranışla ve karakterle ilgili değildir. Konuşmak ile de ilgilidir. Sevdiğiniz veya aşk yaşadığınız kişiye güzel sözler söylemek romantik olmak anlamına gelir. Bu gibi sözlerden pek hoşlanmıyorsanız bu tabuyu yıkmanızı tavsiye ederiz. Aranızda ki bağın güçlenmesi için bu önemlidir. 

 

 

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumak istermisin ?
google'da paylaş
facebook'da paylaş
twitter'da paylaş
ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Flört ederken dikkat edilmesi gerekenler

    Flört dönemi iki kişinin bir ilişkiye başlayıp ...

kadınlar ile nasıl flört edilir

Bir kadınla flört ederken yapılacak en iyi şey vücut dilini doğru ...

Karşı tarafın hoşlanıp hoşlanmadığını nasıl anlayabilirim

Karşı tarafın kişinin kendisinden hoşlanmadığı anlamak aslında çok zor ...


YORUMBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. DMCA.com Protection Status sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet, chat, sohbet odaları sohbet Sohbet