Arkadaşlık Chat Odalarıarkadaşlık chat

Çağımızın en sık kullanılan ve popüler siteleri arasında arkadaşlık chat hizmeti sunan mobil uygulamalar ve türevleri gelmektedir. Uygulamalara yüklenen büyük özellikler ve birçoğunun da ücretsiz olarak kullanıcılara sunulması onlara olan rağbeti de bir hayli arttırıyor. Arkadaşlık sohbet sitelerinin kullanılmasında ki en büyük amacın yeni dostluklar kurmak, Arkadaşlık edinmek, Aşkı bulabilmek ve uzun süreli bir birlikteliğin temellerini atmak olarak sayılabilir.

Her insanı bu şekilde değerlendirmenin doğru olduğunu da düşünmüyoruz. Gününün biraz farklı geçmesini, Boş zamanını değerlendirme veya yalnızca konuşmak için kullananların sayısı da azımsanmayacak kadar fazladır. Kendi sayfamız da bu hizmeti sunmaktadır.

Kullanmış olduğunuz sistem veya yazılımları dikkat etmeli ve yeni tanıştığınız kişi veya kişileri sizde kalması gereken kişisel bilgilerinizi vermemelisiniz. Böyle bir hata sizi maddi ve manevi bir zarara uğratıp hiçbir hak da talep edemezsiniz. Çünkü arkadaşlık chat odaların da paylaşımlardan kullanıcıların kendileri sorumludur.

Yanıltıcı reklamlar ve deneme üyeliği gibi seçenekler sunan siteleri kullanmamanızı tavsiye ederiz. Sizlere birçok özelliği ücretsizmiş gibi gösterip sizleri sisteme üye yaptıktan sonra bazı ek kullanımlar için ücret talep edilebilir. 

Seviyeli chat arkadaşlığının bulunmadığı yerler genel olarak hem kendilerine hem de ziyaretçilerin kullanım haklarına saygı göstermedikleri gibi oluşabilecek sorunlar ve problemlerin çözümü içinde hiçbir çaba sarf etmezler. Bu uyarılar ışığında kendi sitemizin sizlere neler sunduğunu ve nelere dikkat etmeniz gerektiğini beraber inceleyelim.

Chat Arkadaşlık Sisteminin Özellikleri

 • Toplumun temel ahlak ve görgü kurallarına uygun bir platformdur.
 • Tüm cihazlarla uyumlu (responsive) tasarıma sahiptir. Telefonlar, Bilgisayarlar ve tabletlerle tam uyumlu şekilde çalışır.
 • Lisans haklarının bedeli ödenmiş sohbet (appleti) kullanılır.
 • Profilinizi oluşturup bunun diğer kullanıcıların görmesini sağlayabilirsiniz.
 • Resim yüklemek ve arkadaşlık isteğinde buluna bilmek.
 • Kullanıcı dostu takma isim (nick) kayıt ve şifreleme işlemleri.
 • Farklı mimikleri yansıtan (emoji)’ler ve diğerleri.

Chat Kuralları

 • Olumsuz örnek oluşturabilecek takma isimler (nickler) kullanmak.
 • Kanal genelinde ve özel mesajlaşmalar da rahatsız edici davranış ve söylemlerde bulunmak.
 • Rahatsız edici görseller paylaşmak.
 • Din, Siyaset Mezhep, Irk ve toplumu bölücü şekilde konuşmak.
 • 18 yaşını doldurmuş olmak. Diğer hususları gizlilik politikamızdan öğrenebilirsiniz. https://www.sipsevdi.net/gizlilik/sohbet-kurallari

Tüm bu özellikler kullanıcıların rahat bir ortamda bulunabilmeleri ve şahsi bilgilerinin korunması amacı ile yapılmıştır. Kullanmak istediğiniz ve sistemde gördüğünüz tüm özellikler tamamı ile ücretsizdir ve o şekilde kalmaya da devam edecektir.

quote önceki yazımızda « makelemiz var.

Admin
Makale Yazarı :
heart 1.189
Yazı kategorisi : Aşkmeşk-İşleri
yorum yorum yok
Etiketler


Arkadaşlık Chat Odaları İle Benzer Sohbet YazılarıArkadaşlık Chat Odaları yazına yapılan yorumlar

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?