Aktif Sohbetaktif chat

Aktif sohbet odaları bünyesinde fazlaca insan barındıran ve kalabalık bir kitlenin bulunduğu siteleri ifade etmek için kullanıyor. Genel anlamda irc sunucuları tr sohbet kelimesi ile ifade ediliyor. Kullanıcılar daha fazla kişiyle görüşebilmek ve yazışabilmek adına en aktif sohbet sitelerine ulaşmak istiyorlar. Onlarda daha fazla insanın bulunduğu yerlerde farklı kişilerle tanışma şanslarının arttığını çok iyi biliyorlar.

Aktif kelimesi farklı bir takım anlamlara gelebilmektedir. Ancak tahmin edileceği üzere burada normal anlam kalıpları içinde kullanılmıştır. Diğer anlamlara gelebileceğini düşünerek bir uyarı yapmayı uygun bulduk.

Basmakalıp senelerdir aynı sistemleri kullanan ve yenilik oluşturma konusunda çok da istekli olmayan ancak halen çok fazla sayıda kullanıcıyı sunucularında barındıran ve aktif olarak kullanılan oldukça fazla chat sitesi bulunuyor. Değinmek istediğimiz sunucular kalabalık olsa azımsanmayacak büyüklükte ki bir kitle kendini bu ortamlarda rahat bulmuyorlar. Tamamı ile tercihe bağlı olmakla beraber sadece kalabalık olması bazı kişilere çekici gelirken bir kısım insan da bundan rahatsızlık duyabiliyor.

Aktif Sohbet Rolü Üstlenmek

Aktif sohbet etmek yalnızca sunucuların odalarında olmuyor. Bu durum biraz da kişilerin kendi yeteneği ve çevreleri ile alakalı bir durumdur. Biraz ağzınız laf yapabiliyor ve gevezeyseniz birkaç arkadaşınızla bile birçok şeyi konuşabilir ve paylaşabilirsiniz. Çekingen, İçe dönük veya çok konuşmayan bir yapıya sahipseniz kullanmış olduğunuz siteler ne kadar kalabalık olursa olsun yine de yalnızlık çekersiniz.

Aktif sohbet odalarının çok bir önemi olmadığı gibi kendinizin daha aktif bir rol üstlenerek çevrenizde dikkat çekerek sizin daha fazla aranan biri olmanızı sağlarken Gün içinde etkileşim halinde bulunduğunuz insan sayısı da artacaktır. Yapacağınız seçimler sizinle doğru orantılıdır ve bu hak tamamı ile sizlere aittir.

Çok fazla insanla aynı anda konuşmayı mı seçeceksiniz yoksa tanıştıktan sonra düzenli olarak konuşabileceğiniz birisini mi arıyorsunuz? Bize göre bu soruların cevabı biri de olabilir her ikiside. Kişinin tutum ve davranışlarına yön vermek kimsenin hakkı değildir.Etrafla fazla ilgilendiğinizi belli eden çeşitli konularda ve sorularda inisiyatif alarak karşı tarafa cevaplar vererek aktif olduğunuzu ve daha sonraki sorulacak veya paylaşılacak bilgilerde sizinde fikrinizin alınabileceğini unutmayın. Bu sizin hanenize artı puan olarak yansıyacaktır.

Temel bir sonuca ulaşmak istersek: Aktif sohbet siteleri çok fazla terci edilmekle beraber belirttiğimiz gibi bir kısım da sürekli olarak karşılaştıkları sözler ve eylemlerden rahatsız olmaktadırlar.

quote önceki yazımızda « makelemiz var.

Admin
Makale Yazarı :
heart 960
Yazı kategorisi : Aşkmeşk-İşleri
yorum yorum yok
Etiketler


Aktif Sohbet İle Benzer Sohbet YazılarıAktif Sohbet yazına yapılan yorumlar

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?